Pievienots grozam

Moto Riepas

Lai pieteiktos riepu maiņai izmantojiet
on-line

Šeit

Autoriepu nams piedāvā arī dažādu veidu moto riepas un riepas motorolleriem. Pasūtāmas ir visu veidu motociklu riepas - ielas, sporta, krosa, enduro un visu citu pielietojumu moto riepas no visiem populārākajiem moto riepu ražotājiem - Michelin, Bridgestone, Dunlop, Pirelli, Metzeler, Continental, Mitas, Maxxis un citiem. Izvēloties riepas motociklam jāņem vērā motocikla ražotāja noteiktie riepu parametri konkrētam modelim. Ignorējot šos parametrus var tikt ietekmēta motocikla vadāmība, komforts un citas svarīgas gaitas īpašības. Svarīgi ir arī izvēlēties moto riepas, kas atbilst braukšanas paradumiem un kuru riepu pielietojums Jums ir vis atbilstošākais.

Piegādes nosacījumi:

Pasūtītās riepas tiks piegādātas 7 darba dienu laikā. Ja pasūtījums ir 2 vai vairāk riepas, tad riepu piegāde ir bez maksas. Ja tiek pasūtīta tikai viena riepa, tad papildus riepas cenai ir 8 eur papildus piemaksa par transporta izdevumiem.

Michelin riepu piedāvājumu varat atrast šeit. Par riepu pieejamību un pasūtīšanu sazinieties ar Gustavs Plūme, T. 25651444, gustavs@riepas.lv

Ir Noliktava Rīgā Ir Noliktava LT

Tikai RunFlat Tikai >4 Rādīt Cenu ar PVN
Lādējas izvēlne

Populārākās motociklu riepu kategorijas:

  • Ielas moto riepas - riepas ar vispusīgu sniegumu un atbilstošas lielākās daļas braucēju ikdienas vajadzībām
  • Sporta moto riepas - riepas, kas paredzētas ekstrēmiem lietošanas apstākļiem. Pārsvarā ar mīkstāku gumijas sastāvu, kas nodrošina lielāku saķeri bet samazina nodilumizturību.
  • Touring moto riepas - paredzētas gariem pārbraucieniem un smagākai moto tehnikai.
  • Enduro moto riepas - piemērotas bezceļu braukšanai. Ar rupju protektoru, lai droši varētu pārvietoties pa smiltīm, dubļiem un grants segumu un pārvarēt dažādu grūtības pakāpju šķēršļus.
  • Motorolleru jeb skūteru riepas - kategorija, kas paliek aizvien populārāka, jo aizvien vairāk cilvēki izvēlās šo transporta līdzekli, kā galveno pārvietošanās veidu urbānajā vidē.