Pievienots grozam

Lietotas Riepas

Lai pieteiktos riepu maiņai izmantojiet
on-line

Šeit

Pie mums jūs varat iegādāties gan lietotas ziemas riepas, gan lietotas vasaras riepas par labām cenām, kā arī ir iespējams uzreiz uzmontēt, tādējādi uzreiz pārliecināties par riepu kvalitāti.

Svarīgi izvēloties lietotas riepas!

Izvēloties lietotas riepas vienīgais objektīvais kritērijs ir riepu vizuālā novērtēšana. Pievērsiet uzmanību riepu simetriskam nodilumam, lai riepas nav remontētas un lai riepu protektora un sānu daļā nav redzamas plaisas.

Ja riepas būs ar “zāģveida” vai “trepes” nodilumu, tās radīs palielinātu troksni automašīnai pārvietojoties. Skaņa būs līdzīga, kā tad, kad automašīnai ir bojāts riteņa gultnis.

Ja riepai ir veikts remonts pastāv iespēja, ka tas ir veikts nekvalitatīvi un riepas metāla kordi ir sākuši korodēt. Korozijas rezultātā var sākties kordu atslāņošanās, kā rezultātā riepas protektora daļa sāks atslāņoties no riepas karkas un tajā vietā veidosies pastiprināts nodilums.

Plaisas riepu protektora un sānu daļā var liecināt par riepas vecumu vai arī par riepu nepienācīgu uzglabāšanu. Vajadzētu pievērst uzmanību riepas vecumam un mans ieteikums būtu neizvēlēties riepas vecākas par 10 gadiem. Parasti riepas dzīves cikls uz auto ir līdz 4 gadiem un pieņemot, ka ražotāju vai tirgotāju noliktavā riepas glabājušās vēl 4 gadus, tad iznāk ka pārējo laiku riepas ir glabājušās vietā, par kuru nav informācijas. Tā var būt riepu uzglabāšanai piemērota noliktava, bet visticamāk, ka riepas ir nostāvējušas zem klajas debess samestas kaudzē.

Laikam pats svarīgākais ieteikums ir noskatītās lietotās riepas uz diskiem montēt tajā pašā vietā, kur riepas tiek iegādātas. Ja pārdevējs un riepu serviss ir godprātīgs, tad uzreiz novērtēs riepas stāvokli un par to informēs klientu.

Otrs svarīgākais ieteikums - ja rocība atļauj, tad labāk tomēr izvēlēties jaunas riepas.

Rādīt Cenu ar PVN
Lādējas izvēlne