Pievienots grozam

Ziemas Riepas

Lai pieteiktos riepu maiņai izmantojiet
on-line

Šeit

Ziemas riepas Latvijā obligātas no 1.decembra līdz 1.martam. Ziemas riepas ar radzēm atļautas no 1.oktobra līdz 1.maijam. Minimālais riepu protektora dziļums ziemas riepām ir 4mm.

Ziemas riepas pēc to protektora gumijas sastāva iedala: frikcijas tipa jeb mīkstā sastāva jeb Skandināvijas tipa, radžojamas vai radžotas, Eiropas jeb cietā gumijas sastāva un vissezonas riepas. Ar vissezonas riepām tiek domātas vai nu riepu ražotāju modeļi, kas ir speciāl radīti lai brauktu ar vienām riepām visu cauru gadu vai arī biežāk kā tādas tiek rekomendētas Eiropas tipa ziemas riepas ar cietāku gumijas sastāvu.

Frikcijas (Skandināvijas) jeb mīkstā protektora sastāva ziemas riepas būs ar ļoti labu veiktspēju smagos ziemas apstākļos un pie zemām gaisa temperatūrām. Ir laba alternatīva radžu riepām. Savukārt siltos laika apstākļos šīs riepas nav pašas piemērotākās, jo iespējams ātrāk nodils un uzrādīs sliktāku sniegumu uz slapja un sausa ceļa seguma.

Radžotas riepas lielākais trumpis ir sniegums uz apledojuša ceļa, bet ņemot vērā pēdējo gadu siltās ziemas, ir vairākkārt jāizvērtē tādu riepu nepieciešamību.

Eiropas tipa ziemas riepas ir ar nedaudz cietāku gumijas sastāvu un vairāk paredzētas “maigām” ziemām. Šādas riepas pārsvarā ir lētākas nekā mīkstā sastāva ziemas riepas. Eiropas tipa ziemas riepas, lielāko ties, būs ar nedaudz sliktākiem rādītājiem uz sniega un ledus, bet ar labākiem rādītājiem uz sausa un slapja asfalta. Ja pārvietošanās pārsvarā notiek pilsētas robežās, tad šādas riepas būs pareizā izvēle.

Vissezonas riepas. Liela daļa riepu ražotāju savā sortimentā ir iekļāvušas arī vissezonas riepas. Ar šādām riepām var pārvietoties cauru gadu un neuztraukties par riepu maiņu, bet kā parāda riepu testi, tad šādas riepas krietni atpaliek ļoti daudzos parametros gan no ziemas riepām ziemā, gan no vasaras riepām vasarā.

Dažādu zīmolu ziemas riepas meklējiet mūsu veikalā vai interneta vietnē.

Ziemas riepu montāža Rīgā tiek veikta ar pašlaik modernāko pieejamo aparatūru.

Lasīt vairāk
Ir Noliktava Rīgā Ir Noliktava LT

Tikai RunFlat Tikai >4 Rādīt Cenu ar PVN
Lādējas izvēlne