Pievienots grozam

CONTINENTAL ContiEcoContact 3

175/65R14 86T

Sezona: Vasaras riepas
Kods: CO001637
Standarta cena: 74.00
Trokšņu līmenis: 71 ))
Saķere mitrumā: B
Rites pretestība: E
Noliktavā:0
Pieg. Noliktavā: 0 gab.   2019 g.
Info: XL
Sastāvs: Neradžojamas

74.00 ‎€ 42.92 ‎€
- +Saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu, ziemas laikā no 1. decembra līdz 1. martam vieglajām automašīnām līdz 3,5 tonnām, ir jābūt aprīkotām ar ziemas riepām. CSDD noteikumi nosaka, ka riepu protektora dziļums nedrīkst būt mazāk kā 4mm.

Bieži vien autobraucēji brauc iespējami ilgi ar vasaras riepām un atliek riepu nomaiņu. Būtu lietderīgi minēt, ka vasaras riepas zaudē savas īpašības jau pie +8 C, tāpēc riepu nomaiņa noteikti jāveic krietni pirms uznāk sals. Lai nenonāktu situācijā, kad riepu nomaiņa nav iespējama garo rindu dēļ, aicinām ziemas riepu montāžu neatlikt un veikt to savlaicīgi. Pierakstieties internetā uz riepu maiņu mūsu mājaslapas sadaļā https://www.riepas.lv/Servisa-pieraksts

Kādas ziemas riepas izvēlēties?
Mēs piedāvājam vairākus risinājumus. Proti, mūsu klāstā ir pieejamas ziemas riepas ar radzēm, mīkstā sastāva ziemas riepas un cietā sastāva ziemas riepas. Mīkstā sastāva ziemas riepām ir labāka saķere ar ceļa segumu pie zemākām temperatūrām, ledus un sniega, toties, cietā sastāva ziemas riepām ir labāka saķere ar ceļu segumu uz sausa un slapja ceļu seguma. Ziemas riepas ar radzēm ir paredzētas un izmantojamas uz ceļiem, kur ir ledus un dziļāks sniega segums. Šīs ziemas riepas būs skaļākas par mīkstā un cietā sastāva ziemas riepām, taču nodrošinās iespējami drošu braukšanu bargos ziemas apstākļos un lauku apvidos, kur ceļi netiek kaisīti un tīrīti.

Katram autovadītājam ir jāizvēlas ziemas riepas, vadoties no apstākļiem, kuros viņš atrodas, proti, dzīves vietas (pilsēta, lauki) un ceļu posmiem, pa kuriem viņš pārvietojas biežāk (valsts nozīmes ceļi vai apvidus ceļi). Droši vērsieties pie mūsu speciālistiem, kuri laipni sniegs profesionālu padomu un rekomendēs Jums piemērotākās ziemas riepas. Mūsu noliktavā ir plašs riepu klāsts un ikviens autovadītājs saņems piemērotāko risinājumu. Uz vietas iespējama riepu montāža. Piedāvājam patiesi draudzīgas cenas.
Esiet laipni gaidīti!