Pievienots grozam

STARFIRE (Cooper) RS-C 2.0

185/65R14 86T

Sezona: Vasaras riepas
Kods: SF000050
Standarta cena: 30.00
Trokšņu līmenis: 69 ))
Saķere mitrumā: C
Rites pretestība: F
Noliktavā:0
Pieg. Noliktavā: 0 gab.  
Sastāvs:

30.00 ‎€ 17.40 ‎€
- +Strafire ir ASV otrā lielākā riepu ražotāja Cooper apakšzīmols. Riepas tiek ražotas Serbijā. Starfire riepas labās īpašibas ir to lielais nobraukums un bremzēšana uz slapja seguma. Amerikā veiktā riepu testā Starfire riepas uzrādīja labāko rezultātu bremzēšanā uz slapja asfalta, apsteidzot tādus riepu zīmolus kā Nankang, Hankook, Kumho, Toyo un pat Bridgestone. Ražotāja sauklis ir - drošība ir numur viens mūsu koncernā.

Starfire riepas ir ražotas ar Cooper Tires tehnoloģijām un Cooper Tires rūpnīcās. Cooper tehnoloģijas sniedz lielisku sniegumu, augstas kvalitātes un drošības līmeni neietekmējot riepas ilgmūžību. Starfire zīmols ir radīts lai sniegtu vērtību par pieņemamu cenu, nezaudējot kvalitāti un veiktspēju. Starfire vasaras un ziemas riepas ir ar unikālu dizainu, protektoru un gumijas sastāvu.

Vasaras riepu modelis RS-C 2.0 sortiments ir no trīspadsmit collu riepām līdz pat astoņpadsmit collu riepām.  Vasaras riepas protektors ir ar 4 garenvirziena rievām, kas nodrošina lielisku ūdens drenāžu un pasargā no akvaplanēšanas. Centrālā riņķveida protektora riba sniedz lielisku virziena stabilitāti un precīzu stūres reakciju. Protektora sastāvs nodrošina augstu nodilumizturību.